• Wyprzedaż!

LEATT GPX 5.5 I.K.S. LEOPARD

590,00 zł
Brutto
Rozmiar
  • Polityka bezpieczeństwa (RODO). Polityka bezpieczeństwa (RODO).
  • Ubezpieczona przesyłka Ubezpieczona przesyłka
  • 14 dni na zwrot. 14 dni na zwrot.

SPODNIE LEATT GPX I.K.S
“Iksy” to  technologiczne ukoronowanie off-roadowych spodni spod znaku Leatt. W ich przypadku znowu mamy do czynienia z dwoma brylującymi cechami – lekkością i elastycznością. Odpowiada za to niejaki materiał strech Ripstop, z którego w ponad 75% składają się “iksy”.

Wstępne wyprofilowanie nogawek i ich dopasowanie do anatomicznej budowy nogi dodają im dodatkowe kilka punktów w kategorii WYGODA. Leatt GPX 5.5 dodatkowo w miejscu kolan zostały wzmocnione piankowymi ochraniaczami, które mimo iż stanowią chyba najsztywniejszą część produktu, nie krępują ruchów nawet w przypadku stosowania z ortezami. Poza elastycznym Ripstop w I.K.S zastosowano także materiał NanoGrip, którym wyścielono te wewnętrzne części, łapiące największy kontakt z motocyklem. Po co? A no po to, by dzięki właściwościom materiału zapewnić riderowi jeszcze lepsze trzymanie za sterami motocykla – zarówno w deszczu, jak i podczas suchego warunu. Okazji na skonfrontowanie obietnic producenta co do deszczu z rzeczywistością jeszcze nie było, ale na suchym potwierdzam – trzyma satysfakcjonująco.

Zobacz także

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password

Nasza strona używa plików cookies. Przeglądanie witryny oznacza zgodę na ich wykorzystanie. Szczegóły znajdziesz w [Polityce prywatności]. Zamknij