• Wyprzedaż!

LEATT GPX 5.5 I.K.S. LEOPARD

590,00 zł
Brutto
Rozmiar
 

 

 

SPODNIE LEATT GPX I.K.S
“Iksy” to  technologiczne ukoronowanie off-roadowych spodni spod znaku Leatt. W ich przypadku znowu mamy do czynienia z dwoma brylującymi cechami – lekkością i elastycznością. Odpowiada za to niejaki materiał strech Ripstop, z którego w ponad 75% składają się “iksy”.

Wstępne wyprofilowanie nogawek i ich dopasowanie do anatomicznej budowy nogi dodają im dodatkowe kilka punktów w kategorii WYGODA. Leatt GPX 5.5 dodatkowo w miejscu kolan zostały wzmocnione piankowymi ochraniaczami, które mimo iż stanowią chyba najsztywniejszą część produktu, nie krępują ruchów nawet w przypadku stosowania z ortezami. Poza elastycznym Ripstop w I.K.S zastosowano także materiał NanoGrip, którym wyścielono te wewnętrzne części, łapiące największy kontakt z motocyklem. Po co? A no po to, by dzięki właściwościom materiału zapewnić riderowi jeszcze lepsze trzymanie za sterami motocykla – zarówno w deszczu, jak i podczas suchego warunu. Okazji na skonfrontowanie obietnic producenta co do deszczu z rzeczywistością jeszcze nie było, ale na suchym potwierdzam – trzyma satysfakcjonująco.

Zobacz także

ZAKŁADANIE NOWEGO KONTA

Already have an account?
Zaloguj się Lub Resetuj hasło

Nasza strona używa plików cookies. Przeglądanie witryny oznacza zgodę na ich wykorzystanie. Szczegóły znajdziesz w [Polityce prywatności]. Zamknij