12.01.2020

Nowość w ofercie. Uchwyty do telefonów SP CONNECT.

Produkty SP Connect wyróżniają się najwyższą jakością wykonania i praktycznymi rozwiązaniami. Wszystkie elementy systemów mocowania pasują do siebie jak klocki LEGO, a ich montaż jest łatwy i intuicyjny. Wygodny w obsłudze system Twist to Lock pewnie trzyma urządzenie, a jednocześnie pozwala szybko je wpiąć lub wypiąć. Dzięki systemom SP Connect przymocowanie telefonu do motocykla, roweru lub w samochodzie zajmie ci zaledwie kilka sekund.

PEŁNA OFERTA <<<TUTAJ>>>

09.09.2019

MOTOZ ENDURO 6-NOWY BIEŻNIK W OFERCIE PRODUCENTA

Informujemy, że jesteśmy po dużej dostawie opon Motoz. 

Nowy bieżnik ENDURO 6 australijskiej firmy MOTOZ jest zaprojektowany specjalnie na europejskie warunki, od suchego podłoża w Hiszpanii (standardowa mieszanka) po mokre na terenie centralnej Europy i Anglii (mieszanka BFM soft).

Enduro 6 łączy w sobie zalety precyzyjnie dopracowanych ścian bocznych z ostrymi krawędziami w każdym bloku bieżnika, które zapewniają doskonałą przyczepność oraz elastyczną strefę bieżnika, aby zapewnić optymalną trakcję w najróżniejszych warunkach terenowych. Posiada certyfikaty F.I.M i ECER75.

>TUTAJ ZNAJDZIESZ AKTUALNĄ OFERTĘ<

21.08.2019

PÓŁOSIE ALL BALLS. NOWOŚĆ W OFERCIE

W naszej ofercie pojawiły się długo oczekiwane półosie do quadów o podwyższonej wytrzymałości. Firma All Balls wprowadziła na rynek półosie, które przewyższają wytrzymałością produkty OEM oraz konkurencji o ponad 30%.

Linia podstawowa OEM odpowiada parametrom i wytrzymałością półosi OEM’owych. Ich wykonanie jest na najwyższym poziomie, dzięki czemu z powodzeniem możemy zastąpić tymi półosiami zużyte już osie OEM’owe.

Lista aplikacyjna półosi napędowych All Balls (.xls)

Linia 6Ball Heavy Duty Axle

to już wyższa półka, a wytrzymałość tych produktów przewyższa produkty OEM, a całą konkurencję przebija w testach na „zmęczenie” i skręcanie o 30%. Półosie w serii 6Ball są wyposażone w 6 kulowe precyzyjnie wykonane łożyska o zwiększonych rozmiarach, oś jest laminowana co zabezpiecza ją w bardzo skuteczny sposób przed korozją

Linia 8Ball Extreme Duty Axle

jest przeznaczona dla najbardziej wymagających użytkowników, którzy nie boją się najtrudniejszych warunków terenowych. Półoś 8Ball jest wyposażona w 8 kulowe precyzyjne łożysko, którego rozmiary kosza i bieżni są zwiększone o 35% względem produktów OEM, dzięki czemu ich wytrzymałość względem konkurencyjnych produktów markowych jest zdecydowanie wyższa. Przegub dzięki zastosowanym 8 kulowym łożyskom przestał być najsłabszym ogniwem półosi, a quad wyposażony w tego typu półosie z całą pewnością przetrwa w najtrudniejszym terenie przez dłuższy okres czasu

>TUTAJ ZNAJDZIESZ AKTUALNĄ OFERTĘ<

ZAKŁADANIE NOWEGO KONTA

Already have an account?
Zaloguj się Lub Resetuj hasło

Nasza strona używa plików cookies. Przeglądanie witryny oznacza zgodę na ich wykorzystanie. Szczegóły znajdziesz w [Polityce prywatności]. Zamknij