LEATT BUTY CROSS GPX 5.5 FLEXLOCK KOLOR CZARNY

1 599,00 zł
Brutto

LEATT BUTY CROSS GPX 5.5 FLEXLOCK KOLOR CZARNY

Rozmiar
 

 

 

Czas na naszą najgorętszą nowość!

W sezonie 2020 oferta Leatt Protectives poszerzy się o jeden z najbardziej oczekiwanych produktów… Buty Leatt GPX 5.5 FlexLock.

Trzy lata projektowania oraz testów przez profesjonalnych zawodników sportów motorowych z całego świata i mamy to! Buty GPX 5.5, które przyciągną Twój wzrok swoim wyglądem i stylem oraz zadowolą wysoką ochroną i komfortem.

Regulowany system FlexLock redukuje siły oddziałujące na kostkę o 37%, a na kolano o 35% poprzez blokadę ruchu kostki przy nadmiernym zgięciu, dbającą o Twoje bezpieczeństwo.

Świetne czucie ramy, dźwigni zmiany biegu i tylnego hamulca sprawi, że poczujesz się pewniejszy swojej maszyny, a dzięki technologii SlideLock Velcro stwierdzisz, że zapinanie butów nigdy nie było tak dopracowane.

Charakterystyka:- system FlexLock zapewniający- regulowana twardość buta- blokada ruchu kostki- redukcja sił oddziałujących na: kostkę – o 37% / kolano – o 35%- regulowane zapięcie FlexLock, zapewniające bezpieczeństwo- świetny krój, zapewniających wygodne dopasowanie nawet dla szerokich stóp- pianka absorbująca siłę uderzenia nad kostkami- niski profil zapewniający wygodę podczas zmiany biegów- wewnętrzny materiał wykonany z oddychającej podszewki z antypoślizgowym wzmocnieniem w okolicy pięty- certyfikat: prEN 13634:

 

ZAKŁADANIE NOWEGO KONTA

Already have an account?
Zaloguj się Lub Resetuj hasło

Nasza strona używa plików cookies. Przeglądanie witryny oznacza zgodę na ich wykorzystanie. Szczegóły znajdziesz w [Polityce prywatności]. Zamknij